Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karviná v hledáčku známého youtubera Michala Šopora

  • Karviná,

Do Karviné, svého rodného města, zavítal Michal Šopor. Známý český youtuber žijící deset let v Americe, autor knihy Americký deník, ve které zmiňuje i město, odkud pochází. Cesta vedla za rodinou, přáteli, ale i na radnici.

Jeho cesta vedla za rodinou, přáteli, ale i na radnici.

Michal Šopor, rodák z Karviné, youtuber: "Důvod, proč jsem tady je ten, že jsem chtěl s pár lidmi s magistrátu chtěl probrat některé věci, které máme v plánu do budoucna a budeme o nich informovat v průběhu, jak ten proces bude probíhat dál. Já dělám videa, takže se můžeme těšit na videotvorbu o tomto městě."

Videa tvoří Michal na různá témata a jeho sledovanost stoupá.

Michal Šopor, rodák z Karviné, youtuber: "Já se snažím dávat lidem informace. Předtím jsme dávali informace prostřednictvím videí, lidé se mohli dívat jak to vypadá v Americe, jaké tam jsou problémy. Teď se scházím s lidmi, kteří mají co říct, mají kariéru, neobyčejné zážitky, zkušenosti a snažíme se to ukázat těm ostatním."

Do Karviné se Michal vrací pokaždé rád.

Michal Šopor, rodák z Karviné, youtuber: "Každý, kdo tady nějakou dobu není a vrátí se sem, musí uznat, že Karviná jde k lepšímu a to není nějaká omáčka nebo kecy. Když se člověk zamyslí: chci jít na dobrou snídani, oběd, chci vidět nějaké kulturní představení, sportovní zápas, to tady dokážu najít a to není samozřejmost úplně v každém městě."
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy