Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mikuláše, čerta a anděla potkávali lidé v Karviné na různých místech

  • Karviná,

Mikuláš, čert a anděl nezapomněli ani na karvinské děti a nejen na ně.

V rájecké nemocnici si adventní čas mohli vychutnat zdravotníci společně se zástupci Iniciativy Dokořán, kteří jim opět po roce nabídli šálek dobré kávy a malé občerstvení. A měli co dělat, o jejich nabídku byl mimořádný zájem.

Kateřina Tomčalová, Iniciativa Dokořán: "Je to v podstatě mikulášská nadílka od nás z Dokořánu, je to jedna z našich charitativních akcí. Byl tady Mikuláš a čert, bylo to v rámci této akci a v podstatě jsme udělali přes pět set káv."

Mikuláš i čert si odskočili z očního oddělení.

Mikuláš a čert z oční ambulance: "Pacientům se to líbí, ti jsou spokojeni.” “Si hodně chváli, že nás to napadlo. Je to ozvláštnění nemocničního prostředí a já jsem čertice, protože jsem prostě taková.”
Věra Murínová, mluvčí Nemocnice Karviná-Ráj: "Doufám, že jsme založili novou tradici a budeme organizovat mikulášskou kávu,kterou organizujeme zejména pro zaměstnance nemocnice proto, abychom pustili Vánoce i k nám.Chtěla bych poděkovat nejen Lodičkám Dokořán, protože o krásnou vánoční atmosféru se postarali i TS Karviná, které nám darovali 10 živých vánočních stromečků."

Trojice Mikuláš, čert a anděl společně navštívili v tomto týdnu několik organizací, vidět byli například na náměstí, v Obecním domě Družba nebo navštívili seniory.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy