Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné - Když Vánoce, tak u moře, vánoční jarmark, Louskáček, koncert Dogy

  • Karviná,

Už podvanácté jsou otužilí Karviňáci zváni na tradiční setkání u Karvinského moře, a to přesně na Štědrý den, 24. prosince od 10 hodin. Vánoční jarmark na náměstí probíhá poslední týden. Konat se bude do pátku 23. prosince. V rámci světového umění v kině Centrum jste zváni na Louskáčka Petra Iljiče Čajkovského podání londýnského královského baletu. A máme tady pozvánku na tradiční koncert kapely Doga, uskuteční se 25. prosince od 19 hodin v Obecním domě Družba.

KDYŽ VÁNOCE, TAK U MOŘE!

Už podvanácté jsou otužilí Karviňáci zváni na tradiční setkání u Karvinského moře, a to přesně na Štědrý den, 24. prosince od 10 hodin. Akce má každý rok své jedinečné moto, to letošní zní: “Když Vánoce, tak u moře! aneb Kdo v Karviné plave v moři, tomu strach sny nerozboří.

VÁNOČNÍ JARMARK SKONČÍ 23. PROSINCE

Vánoční jarmark na náměstí probíhá poslední týden. Konat se bude do pátku 23. prosince. Návštěvníky čeká poslední koncert, a to ve čtvrtek 22. prosince, kdy v 17 hodin vystoupí na pódiu se svými písněmi Pokáč. Stánkový bude probíhat každý den.

LOUSKÁČEK V KINĚ CENTRUM

V rámci světového umění v kině Centrum jste zváni na Louskáčka Petra Iljiče Čajkovského podání londýnského královského baletu. Speciální filmová projekce se uskuteční 27. prosince od 16,30 hodin.

KONCERT DOGY V OBECNÍM DOMĚ DRUŽBA

A máme tady pozvánku na tradiční koncert kapely Doga, uskuteční se 25. prosince od 19 hodin v Obecním domě Družba. Těšit se můžete i na vystoupení karvinských kapel Clastru a Mesaliny.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy