Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Rocktherapy pomůže lidem s roztroušenou sklerózou

  • Orlová,

Festival Rocktherapy představil tváře, které letošním ročníkem finančně podpoří. Jsou jimi tři ženy na vozíčku, které trpí roztroušenou sklerózou. Finanční podporu by všechny využily na nákup nebo opravu zdravotních pomůcek.

Roztroušená skleróza, onemocnění, které s sebou přináší mnoho problémů. Letošní ročník festivalu Rocktherapy pamatuje právě na lidi, kteří trpí touto chorobou. Tvářemi Rocktherapy 2016 jsou Marie Štepánková, Šárka Mihalová a Kateřina Gavlovská.

„Hlavně bych potřebovala na opravu vozíku, „říká Marie Štěpánková. „Pro mě by byla největší pomoc, o které už jsem přemýšlela, aniž bych věděla o této akci a to je schodolez. Protože ráda bych se dostala ke své rodině,“ říká Kateřina Gavlovská. „Já bych peníze určitě využila peníze na nákup zdravotní matrace, protože po dvaceti letech jsem musel změnit léčbu, „říká Šárka Mihalová.

„Zvolíme tu danou nemoc, pak musíme oslovit nějakou organizaci, lékaře a nemocnice, které nám doporučí, nějaké lidi, kteří danou nemoc mají, “dodává Ivan Jekielek, organizátor festivalu Rocktherapy.

I když Rocktherapy pravidelně pomáhá lidem, kteří to potřebují, pomoci v tom musí hlavně návštěvníci, kteří se přijdou na akci pobavit. Letos se mají opět na co těšit.

„Budou tady mít svůj vytoužený Traktor, který chtěli, bude tady kapela Limetal, na kterou se spousta lidí těší, skupina Ahard pokřtí nové cédéčko,“ uzavírá Jekielek.

Letošní ročník Rocktherapy proběhne tradičně v areálu letního kina a to 28 srpna.
Active Colour s.r.o.- Karviná
Karviná
od 3 600 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční a.s. - Č. Těšín
Český Těšín
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. - LIDL U Nádraží Havířov
Havířov
od 18 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků