Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Starostu Rychvaldu Milana Starostku nahradila ve funkci nezávislá stranická kolegyně Dagmar Pížová

  • Rychvald,

Město Rychvald se po komunálních volbách dočkalo změny ve složení vedení radnice. Dosavadní starosta Milan Starostka přenechal svůj post Dagmar Pížové a nově bude jejím zástupcem. Oba jsou z hnutí ANO a jde tak jen o personální změnu.

Dosavadní starosta Rychvaldu Milan Starostka odůvodňuje změnu mimo jiné svým věkem a potřebou zvolnit.

Milan Starostka (ANO), místostarosta Rychvaldu: “Já děkuji samozřejmě děkuji v prvé voličům, že mi dali hlasy a je to víceméně rozhodnutí našeho hnutí i mé a samozřejmě budu pracovat dál. Budu se snažit dělat, ale už volněji.”

Nová starostka Dagmar Pížová dosud nebyla zastupitelkou, ale byla činná v občanských záležitostech.

Dagmar Pížová (ANO), starostka Rychvaldu: “Je mi velkou ctí, že jsem byla zvolena starostkou města Rychvaldu. Je to úkol ne zrovna lehký, ale já se ho zhostím, co mi všechny síly budou stačit. A budu se snažit tuto funkci vykonávat zodpovědně a s velkou pokorou. Děkuji všem zastupitelům, kteří mne volili, že mi dali svůj hlas a samozřejmě všem občanům za to, že vůbec k volbám přišli a tím dali najevo, že jim život v našem městě není lhostejný. Doufám, že se nám bude veškeré těžkosti zdolávat s nynějším zvoleným vedením dobře a že se lidem bude v Rychvaldě dobře bydlet a žít.”

Druhým místostarostou byl zvolen Pavel Staněk z SPD a dalšími dvěma radními nezávislý Václav Pavlík a René Budník z ANO.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy