Mikuláš zavítal na besídky stonavských předškoláků, obohaceny byly jarmarkem

  • 21:52,
  • Stonava ,

V pomyslné knize míst, které musí Mikuláš s Andělem a čertem každoročně v prosinci navštívit byla Stonava zapsána hned několikrát.

Mikuláš se nejprve setkal s dětmi z dolanské mateřské školky. Ty si nejen pro něj, ale i pro rodiče, babičky a dědečky, kteří si mikulášskou besídku nenechali ujít, připravily pestrý kulturní program. Nejprve se v roli malých čertíků na podiu objevili ty nejmenší děti ze třídy Houseneček.

Připravit takovéto vystoupení dětí, které školku navštěvují už od dvou let není vůbec jednoduché.

A velmi šikovné jsou i starší děti ze třídy Motýlků. Ty nacvičily všem dobře známého Mrazíka.

Vystoupení dolanských předškoláků se velmi líbilo Mikuláši, proto ani chvilku neváhal a každého z nich obdaroval. Mikulášská besídka mateřské školy Dolany je každoročně spojena i s jarmarkem. Letos tomu nebylo jinak.

Jarmark byl součástí i besídky mateřské školy Hořany a ani tuto si nenechal ujít Mikuláš se svou družinou.

Mikuláš s andělem i čertem se i během této besídky přesvědčili, že stejně jak ti dolanští, tak i hořanští předškoláci jsou velmi šikovní. Děti totiž společně se svými učitelkami nacvičili program plný malých čertíků.

Mikulášská besídka mateřské školy Hořany byla jednou z posledních akcí, na které se podílela také školnice paní Naděžda Mičechová, která po 35 letech strávených mezi dětmi odchází do zaslouženého důchodu. Děti i učitelky proto využily této příležitosti a poděkovali ji za vše, co pro hořanskou školku udělala.
Farma Bezdínek s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

EUROLINE s. r. o.
Karviná
od 30 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků