Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Znásilněná žena ve Vratimově, policie pátrá po pachateli

Ostravští policisté pátrají po neznámém pachateli, který zaútočil na ženu. Násilník přepadl cyklistku v úterý 24. dubna 2018 kolem 07.30 hod ve Vratimově, podél železniční trati ve směru na Paskov.

Podezřelý oběť strhnul z kola, hrozil jí injekční stříkačkou a pak ji znásilnil. Nakonec ženu ještě neváhal okrást.  "Rozrušené oběti poskytli pomoc záchranáři. Policisté pátrají po neznámém. Místo činu míjel v době skutku cyklista i běžec. Oba svědci mohou k věci poskytnout klíčové informace. Žádáme oba, aby nás kontaktovali na lince 158," dodává policejní mluvčí Gabriela Holčáková. 

Neznámý násilník je asi třicátník, vysoký  zhruba 170 cm, štíhlé postavy, krátce střižených hnědých vlasů. Na sobě měl tričko s krátkým rukávem modré barvy s nezjištěným nápisem a károvaných kraťasů modro-bílé barvy. Obuté měl fialové nazouváky tzv. crocsy. Muž jel původně rovněž na jízdním kole.

"K objasnění okolností události jsme zahájili úkony trestního řízení pro trestné činy znásilnění a loupeže. Pachateli tak hrozí trest odnětí svobody až na deset let," dodala mluvčí Holčáková.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

Město Lipník nad Bečvou

od 7 985 Kč/měsíc

Detail

Základní škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizáce

od 32 170 do 41 940 Kč/měsíc

Detail

McKinsey & Company, Inc. Prague - organizační složka - Milevská

od 40 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků