Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Další meta pokořena! Webový portál POLAR.CZ už má více než 50.000 reportáží a článků

Web polar.cz dosáhl na přelomu roku další významné mety. V našem archivu je totiž už přes 50.000 reportáží a článků. Jasně to dokladuje, že televize Polar je nepřehlédnutelný, dnes už multimediální, projekt.

"To, co dříve bylo, že všechny premiéry jsme si nechávali na televizi, tak dneska tomu už tak není. Chceme být co nejrychleji u čtenáře, diváka. Proto větší a větší pozornost věnujeme webu. 50.000 reportáží z nás dělá asi největší zpravodajský archiv v Moravskoslezském kraji," vysvětluje jednatel POLAR televize Ostrava Jaroslav Korytář.

Polar je nejúspěšnější regionální televize v Česku a portál polar.cz denně navštíví desetitisíce lidí. Na webu najdete kromě zpravodajství také archiv všech našich pořadů, nabídku práce, tipy Kam vyrazit a spoustu dalšího. "To je to, co chceme dál rozvíjet. Důležité je HbbTV neboli hybridní vysílání neboli červené tlačítko. Spustili jsme druhý program Polaru, což je taková novinka. Venku tomu říkají slow motion tv, to znamená že tam pouštíme nejrůznější živé věci a aktuální události z kraje a tím vlastně ten náš hlavní program trošičku posouváme dále a chceme umožnit ještě větší tok toho, co se kolem nás děje," uzavírá Jaroslav Korytář.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec


Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků