Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

S e-vstupenkou můžete do kina. Filmy uvidíte z pohodlí domova

Jednosálová kina v Česku teď promítají u vás doma. V této koronavirové době se spojila a vytvořila platformu Vaše kino. Do projektu se zapojilo i kino Luna v Zábřehu.

Chybí vám kino? Pak si stačí zakoupit e-vstupenku a rázem se ocitnete přímo v kinosále vašeho oblíbeného kina. Promítá se denně, někdy i dvakrát a od tohoto týdne začíná i noční kino. “Do kina se dostanete půl hodiny před začátkem představení. Nacvakáte si kód e-vstupenky do počítače na www.vasekino.cz, kde si ještě předtím vyberete kino, do kterého vlastně jdete. Prima je to i v tom, že podpoříte kino, které máte rádi. Tu půlhodinu před tím promítáním vlastně uslyšíte šum v tom kině. Jakože fakt někam jdete, že ti lidi si tam sedají, a tak dál,” uvádí Darina Daňková, ředitelka Kultury Jih

Ještě předtím, než si e-vstupenku koupíte, můžete si kousek filmu pustit na zkoušku, abyste zjistili, jestli vaše připojení k internetu na filmové promítání stačí. Program kina Luna najdete jak na stránkách kina, tak na stránkách kulturajih.cz, nebo na stránkách vasekino.cz. “Program se stále zpestřuje. Tento týden přichází do vašeho kina premiérový film  Nejvyšší pocta a tento snímek budeme hrát i v nočním kině po 22. Mimo jiné uvádíme i artové snímky a pohádky pro děti,” Svatopluk Jodlowski, zaměstnanec kina Luna. E-vstupenku je nutné zakoupit nejpozději hodinu před začátkem představení. 

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy