Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Anonym ráno ohlásil uložení bomby v Kauflandu, ale neřekl ve kterém. Nic se nenašlo

Stovky policistů musely v neděli ráno do akce. Za mimořádných opatření prohledávali více než 130 poboček prodejen Kaufland v zemi. V jedné z nich někdo ohlásil bombu, ale nebyl konkrétní.

Rozsáhlá policejní akce probíhala i v Kauflandech napříč celým Moravskoslezským krajem. Lidé hlásili na sociální sítí doslova záplavy zpráv ze všech míst "Havířov oba Kauflandy zavřené, hlášena bomba.", "Ostrava taky, dva zavřené a všude policie", "Celé parkoviště kromě benzínky je označené páskou, nikdo se tam nedostane, je tam plno policejních vozidel", "Totéž i v Orlovském Kauflandu.", "V Kopřivnici policie u Kauflandu a nikoho nepouští dovnitř."

V Moravskoslezském kraji je celkem 18 prodejen, všechny prohledávala policie, podobně jako v celé zemi. Přijala totiž anonymní oznámení, že v jedné z prodejen v Česku je bomba. "Dnes v ranních hodinách jsme přijali anonymní oznámení o uložení nástražného výbušného systému v obchodním řetězci. Policisté v rámci Moravskoslezského kraje učinili potřebné úkony k zajištění bezpečí obyvatel, jako například uzavření řetezců, které postupně po provedení všech nezbytných úkonů otevíráme, informovala policejní mluvčí Soňa Štětínská.

Na opatření se podílelo přes 150 policistů. Mezi nimi byli také členové speciální pořádkové jednotky i pyrotechnici. Nechyběli ani psi na vyhledávání výbušnin. Žádná bomba se ale nenašla. "Kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu šíření poplašné zprávy," doplnila Štětínská.
Vratimovské Kino pod širákem: Teroristka

15.08. 21:00
Celý MS kraj, Vratimov – Horní Datyně, hřiště TJ Horní Datyně u Kulturního domu

Herní odpoledne v Bílovci

20.08. 13:00
Celý MS kraj, Městská knihovna Bílovec

Vratimovské Kino pod širákem: Ženy v běhu

22.08. 21:00
Celý MS kraj, Vratimov, U Hospůdky Meteor pod fotbalovým hřištěm

Thai smile s.r.o. - 001

od 17 800 Kč/měsíc

Detail

KARABIN a spol., s.r.o. - 02

od 17 800 Kč/měsíc

Detail

KAČAJLO INTERNACIONAL s.r.o.-prov. Božice 65

od 14 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků