Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Otevření zrekonstruovaného Domova Příbor

MS kraj zrekonstruoval další domov, tentokrát v Příboře. Jeho obyvatelé tak spokojeně odpočívají v jedno a dvoulůžkových pokojích. Revitalizovat se bude i zahrada.

Takto se v Příboře slavnostně znovu otevřel Domov pro seniory po celkové rekonstrukci. Největší změnou je přestavba jednotlivých pokojů.

Jiří Navrátil (KDU-ČSL), náměstek hejtmana MS kraje:  "My už nechceme tří třílůžkové pokoje, ale snažíme se těm lidem vytvářet soukromí. To znamená, že v dnešní přístavbě a celkové rekonstrukci domova došlo ke snížení kapacity třílůžkových pokojů, ty už se zde ne nacházejí, máme zde pouze dvoulůžkové a jednolůžkové."

Celková kapacita domova se zvedla ze šedesáti lůžek na celkových šedesát osm. Přičemž investice MSK do tohoto domova činila dvacet šest mil. korun. Zkrátka nepřišel ani personál

Jiří Navrátil (KDU-ČSL), náměstek hejtmana MS kraje:  "MS kraj si váží všech zaměstnanců, kteří v tomto domově pracují, ale i ve všech sociálních službách a proto se snaží upravovat i jejich zázemí a právě k tomuto v tomto domově došlo."

Součástí areálu je také zdejší zahrada s altánkem. Ta v nejbližší době projde zásadní změnou.

Kamila Demlová, ředitelka Domov Příbor: "Mírně venkovský ráz, to znamená trvalky a kytice, které měly rády naše babičky tak, aby ta zahrada nevypadala jako park, ale opravdu byla pro potěchu oka a duše."Drahoušku, toužím po tobě / divadelní hra

22.09. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

SHF: Velkolepá komorní hra

27.09. 17:00
Celý MS kraj, Zámek, kaple Nalezení sv. Kříže, Nová Horka u Studénky

PLNOU PAROU VPŘED! – 130 let železniční trati Studénka - Bílovec

03.10. 10:00
Celý MS kraj, prostranství mezi Domem dětí a mládeže Bílovec a ZŠ Komenského, Bílovec

STAZ s.r.o. - provozovna Opava - Komárov

od 120 Kč/hod.

Detail

TestForce s. r. o. - pracoviště

od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Smart Heating Technology s.r.o. pracoviště Šenov u NJ

od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků