Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policie obvinila muže, který vraždil na tržnici ve Frýdku-Místku

Necelých 24 hodin po zadržení stačilo policii k obvinění muže, který ve Frýdku-Místku nožem usmrtil 39letého muže. Hrůzná událost otřásla městem v pondělí večer. Incident se stal na tržnici u Antonínova náměstí, muž poté z místa odešel a policie po něm pátrala do středy 26. srpna.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Vrchní komisař obvinil 52letého muže ze zvlášť závažného zločinu vraždy a podal podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby."

Muži hrozí před soudem vězení za vraždu až na 18 let. Tragický útok se odehrál v pondělí v 17:15 u tržnice na ulici Pivovarská v centru Frýdku-Místku.

Pavla Jiroušková, mluvčí Moravskoslezské policie: "Muž měl zaútočit na poškozeného 39letého muže a způsobit mu zranění, kterým i přes pomoc svědků, zdravotníků na místě podlehl. Útočník z místa události utekl."

Po útočníkovi pátraly desítky policistů, kteří prohledávali celé město i část regionu, ale neúspěšně. 52letý Josef Popuša původem ze Slovenska byl ve středu vypátrán a zadržen v Ostravě. Podle policie mírně změnil svůj vzhled, ale při zatýkání nekladl odpor.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

AEROTEC DO s.r.o. - pracoviště 1

od 17 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

TRADIX UH, a.s. - Vrahovická 24, Prostějov

od 20 500 Kč/měsíc

Detail

ASF jobs s.r.o. - NJ Zemský archív

od 8 800 do 15 200 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků