Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na silnici na Opavsku vyhasl další život, řidič (36) ve zdemolovaném autě neměl šanci přežít

Další smrtelnou nehodu na Opavsku, která se stala ve čtvrtek 8. října vyšetřují policisté. Mezi obcemi Chuchelná a Bolatice havarovalo osobní auto. Ve zdemolovaných troskách zemřel řidič.

Nehoda mezi dvěma obcemi na Opavsku se stala okolo poledne, jde o silnici III. třídy.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Muž s dosud nezjištěných důvodů sjel mimo silnici a narazil do stromu. Po nárazu vozidlo bylo vymrštěno zpět na komunikaci."

Řidič zůstal zaklíněn uvnitř auta, jehož vrak objevila okolo jedoucí sanitka dopravní služby.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Postižený nejevil žádné známky života. Po vyproštění zjistil zasahující lékař záchranné služby, že utrpěl mnohočetná poranění, jimž podlehl ještě před příjezdem záchranářů. Muži již nebylo pomoci a lékař mohl pouze konstatovat smrt."

Šestatřicetiletý muž podle policistů cestoval ve vozu sám. Na místě museli uzavřít celý úsek komunikace.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Po 16. hodině již byl plně v provozu. Vyšetřování nehodového děje, příčin a okolností tragické nehody si převzala služba kriminální policie a vyšetřování. Policisté žádají řidiče, kteří dnes kolem poledne projížděli mezi obcemi Bolatice a Chuchelná, aby se přihlásili na lince 158 nebo 974 737 251. Obracíme se žádostí i na řidiče, kteří mohli vozidlo Škoda Octavia Combi natočit na palubní kameru."

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků