Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dealeři pláčou. TOXI tým si opět vyšlápl na další výrobce pervitinu, tři skončili ve vazbě

11. oddělení obecné kriminality Městského ředitelství v Ostravě si připisuje další úspěch v boji s distribucí a prodejem drog. Po několikaměsíční práci policisté usvědčili skupinu mužů ve věku od 34 do 49 let.

Muži vyráběli pervitin, a to na několika místech Moravskoslezského kraje, nejčastěji v Ostravě-Hrabůvce.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "K výrobě si měli ze sousedního státu opatřit farmaceutické přípravy. Kriminalistický tým prokázal, že měli vyrobit pervitin nejméně v množství 240 gramů. Vyrobenou drogu měli pro své použití, ale také ji měli prodávat uživatelům za částku 1000,- Kč / 1 gram."

Policisté spustili také sérii domovních prohlídek v bytech i v nebytových prostorech. Zajistili chemickou laboratoř i potřebné chemikálie, ty však byly různě ukryty. Například na zahradě byl zakopán jód a červený fosfor.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "V současné době je u třech mužů vedeno trestní stíhání vazebně. Dvěma důvodně obviněným mužům za jejich jednání hrozí trest odnětí svobody od dvou do deseti let. Jejich komplicům hrozí pobyt za mřížemi od jednoho do pěti let."Vánoční koncerty Miroslava Beinhauera

13.12. 17:00
Celý MS kraj, Zámek Hradec nad Moravicí - Velká dvorana

The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

IF FACILITY a.s. - pracoviště Agrotec

od 7 300 do 10 950 Kč/měsíc

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. - pracoviště Penny Market s.r.o. Králíky

od 17 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

PackWay s.r.o.

od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků