Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dva lidské životy vyhasly u Frenštátu p/R, srazila se tam dvě osobní auta

Dva lidské životy si v sobotu dopoledne vyžádala srážka dvou osobních aut na silnici 58 mezi Frenštátem pod Radhoštěm a Vlčovicemi, u Lichnova. K nehodě mělo dojít před desátou hodinou.

Na místo okamžitě vyrazily posádky Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje, operační středisko na místo vyslalo také vrtulník leteckých záchranářů.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "V jednom z vozidel utrpěl řidič zranění neslučitelná se životem a z druhého vozidla desítky minut zdravotníci resuscitovali řidiče, který bohužel svým zraněním také na místě podlehl. Příčiny úmrtí a případné ovlivnění návykovými látkami u obou řidičů určí nařízené soudní pitvy."
Lukáš Humpl, mluvčí ZSS MSK: "Třiašedesátiletý účastník střetu zůstal zaklíněn ve druhém automobilu. Utrpěl poranění hrudníku, břicha, horní a dolní končetiny. Zprvu komunikoval, jeho stav se však v průběhu vyprošťování velmi rychle zhoršoval. Upadl do bezvědomí a došlo u něj k zástavě dechu i krevního oběhu. Po vyproštění zahájili záchranáři rozšířenou resuscitaci. Prováděli nepřímou srdeční masáž, zavedli vstup do kostní dřeně a zahájili podávání léků. Lékař zajistil dýchací cesty intubací a pacient byl připojen k přístrojem řízené ventilaci. Veškeré pokusy o záchranu však byly marné a musely být ukončeny jako neúspěšné."

zdroj: dopravninehody-info.cz

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Vozidla policisté zajistili z důvodu dalšího zkoumání jejich technického stavu. Silnice mezi Frenštátem pod Radhoštěm a Lichnovem byla v místě nehody uzavřena a policisté odkláněli dopravu. Okolnosti a příčiny této tragické události zjišťují dopravní policisté ve spolupráci s novojičínskými kriminalisty."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy