Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

82letý senior odešel z domu a už se nevrátil, po osmi měsících ho našli mrtvého

Ostravská policie pátrala po 82letém muži, který odešel z domu 17. června 2021 a už se nevrátil. Policisté prohledali vše co se dalo, následně požádali o pomoc veřejnost. Po devíti měsících přišla zpráva, že se muž našel, bohužel bez známek života.

Muž měl trvalé bydliště ve Frýdku-Místku, ale přechodně bydlel v ulici Vaškova v Ostravě, tam ho také viděli naposledy. 17. června 2021 v brzkých ranních hodinách odešel z domu a už se nevrátil, ani o sobě nepodal nikomu žádnou zprávu.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR MSK: "Policisté propátrali okolí jeho posledního pobytu, provedli prověrky ve zdravotnických zařízeních, u známých, rodinných příslušníků a na místech, kde by se mohl pohřešovaný muž zdržovat, ale bohužel bez kladných poznatků."

Následně požádali o pomoc při pátrání veřejnost a média. 16. března 2022 následně informovali, že muže našli, bohužel bez známek života.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Na začátku února letošního roku bylo nalezeno tělo neznámé totožnosti v Ostravě-Třebovicích a z odborných vyjádření bylo potvrzeno, že se jedná o právě pohřešovaného seniora. Na úmrtí muže nebylo shledáno cizí zavinění."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy