Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

82letý senior odešel z domu a už se nevrátil, ostravská policie po něm vyhlásila pátrání

Ostravská policie vyhlásila pátrání po 82letém muži, který odešel z domu 17. června a už se nevrátil. Policisté prohledali vše co se dalo a teď žádají o pomoc veřejnost.

Jan Valenta má trvalé bydliště ve Frýdku-Místku, ale přechodně bydlí v ulici Vaškova v Ostravě, tam ho také viděli naposledy. 17. června v brzkých ranních hodinách odešel z domu a už se nevrátil, ani o sobě nepodal nikomu žádnou zprávu.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR MSK: "Naposledy měl na sobě modré rifle, zelenou bundu a modré botasky. Pohřešovaný může mít problém s orientací v čase a prostoru a má problémy se zrakem. Má houpavou chůzi a došlapuje špatně na jednu nohu."

Policisté propátrali okolí jeho posledního pobytu, provedli prověrky ve zdravotnických zařízeních, u známých, rodinných příslušníků a na místech, kde by se mohl pohřešovaný muž zdržovat, ale bohužel bez kladných poznatků.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR MSK: "Policisté přivítají jakoukoli informaci, která by napomohla k nalezení pohřešovaného muže. Prosíme, volejte buď na bezplatnou linku 158, nebo na kteroukoli policejní služebnu."

Další info v policejním pátrání

Témata: senior,  pátrání
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků