Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Agresivní mladíci v Ostravě napadli dva 14leté chlapce, policie zveřejnila záznam incidentu

Ostravští kriminalisté vyšetřují případ napadení dvou nezletilých chlapců. 12. června je slovně a poté fyzicky napadla skupinka tří mladých mužů. Jeden z nezletilých musel být hospitalizován v nemocnici. Policisté prosí veřejnost o pomoc se ztotožněním útočníků.

video: PČR

Kriminalisté incident vyšetřují jako trestné činy výtržnictví a ublížení na zdraví. Podařilo se získat také záznam incidentu a několik fotografií.

Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Dosud tři neznámí pachatelé 12. června 2021 ve večerních hodinách nejdříve slovně napadli dva nezletilé chlapce (14 let) na ulici Poděbradova. Poté je pronásledovali a dostihli je na ulici 28. října na tramvajové zastávce Karolina v centru Ostravy, kde jeden z neustanovených mužů fyzicky napadl jednoho z chlapců, kterému způsobil zranění, které si vyžádalo hospitalizaci. V případě prokázání viny hrozí podezřelým mužům až tříleté vězení." 
Neznámý pachatel 1)
Jedná se o muže světlé pleti, ve věku 25 – 30 let, vysoký cca 180 cm. V době před skutkem oblečen do černé mikiny s kapucí, kdy na hrudníku je symbol mraku a blesku bílé barvy. V době skutku si zřejmě mikinu sundal a měl na sobě šedé triko, kdy v levé ruce držel černou mikinu. Na hlavě měl kšiltovku černé barvy a její přední část byla barvy bílé. Dále měl na sobě ¾ kraťasy černé barvy a na nohou sportovní tenisky značky NIKE, bílo černé barvy. Jako markant má na levé noze tetování – kříž. 
Neznámý pachatel 2) 
Mladík světlé pleti ve věku 18 – 20 let, vysoký cca 175 cm, štíhlé postavy, krátké tmavé vlasy. V době před skutkem byl oblečen do černé mikiny a kalhot nebo tepláků barvy khaki. Na nohou černé tenisky s bílou podrážkou. V době skutku bez mikiny, pouze v tričku šedé barvy a kolem krku má ledvinku černé barvy. 
Neznámý pachatel 3)
Mladík světlé pleti, ve věku 16 – 18 let, vysoký cca 170 cm, černé krátké vlasy, po stranách více vystříhané. V době spáchání skutku byl oblečen do černého trika, černé upnuté kalhoty a černé boty. V ruce držel maskáčovou bundu.
Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Pro dosažení účelu trestního řízení policisté v souvislosti s prověřováním tohoto trestného činu žádají veřejnost o pomoc při ustanovení možných pachatelů a svědků události. Své poznatky tak mohou oznámit na tísňové lince 158, případně na nejbližší policejní služebně."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy