Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

I malé obce můžou mít velké oslavy, v Razové za účasti fotbalových celebrit a jejich exhibice

Hašek, Vízek, Šmicer, Pospěch a další legendy naší kopané přijeli podpořit oslavy 75. výročí Sokola Razová a fotbalu v této obci. Fotbalové hvězdy Československa a Česka dnes pod vedením Horsta Siegla vytvořili Sigi tým a účastní se sportovních svátků v celé republice.

Davy lidí se přišly pozdravit s hvězdami fotbalu i pobavit na velké sportovní odpoledne.

Ivan Fehervári (nez.), starosta Razové: „Hlavní program dnešního sportovního odpoledne bude utkání mezi našimi fotbalisty Sokol Razová a Sigi týmem. Můžu jmenovat, mám tady celou soupisku ale za zmínku vy snad byl Horst Siegel, podle kterého je i jméno, pak tady bude Ivan Hašek, Rudolf Otepka, Miroslav Matušovič, Jarda Černý, Zbyněk Pospěch, Láďa Šmicer a samozřejmě Láďa Vízek.“

Oslavy byly svátkem celé obce. Nechyběly prodejní stánky, atrakce pro děti ani živé kapely. Součástí oslav výročí bylo také ocenění zasloužilých hráčů oddílu.

Ivan Fehervári (nez.), starosta Razové: „Při této příležitosti jsme ocenili i významné funkcionáře, kteří se v současné době a v minulosti podíleli na chodu tohoto celého oddílu a ti obdrželi čestné uznání od České unie sportu.“

Rostislav Vlachynský, oceněný fotbalista: „Tak od žáků. Dneska mi je 61 let, začínal jsem na základní škole. "

Luděk Šujan, oceněný fotbalista: „Já jsem hrál za Razovou od svých devíti let. Přes žáky, přes dorost, přes chlapy, přes staré pány."

Alois Janoštík, oceněný fotbalista: „Za Razovou jsem hrál minimálně 35 let. "

Stovky diváků si opravdu užili fotbalu a viděli více než 20 krásných gólů. Výsledek 11:9 pro Sigi tým nebyl podstatný. Oslavy byly především svátkem pro všechny, kteří za rozvojem kopané na venkově stáli a stojí.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy