Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

U bývalého dolu Gabriela na Karvinsku se konal festival POHO den 2022

U bývalého dolu Gabriela na Karvinsku se konal 2. ročník festivalu POHO den. Pro návštěvníky byla připravena gastro zóna, místní spolky a organizace připravili pestré aktivity a nechyběl ani bohatý program na pódiu.

Bývalý důl Gabriela ožil o víkendu velkým festivalem POHO den 2022. Konal se podruhé, první ročník zorganizovali pořadatelé loni v areálu bývalého dolu Barbora.

Petr Birklen, vedoucí programu POHO 2030: “ My jsme měli takový záměr, že chceme postupně pomocí těch POHO dnů otevřít areály a zajímavá místa a říct, co máme v plánu s těmito místy a aby to bylo atraktivní, tak jsme nachystali program.” 
Jan Tabášek, vedoucí marketingu: "Na letošním POHO dni se můžeme seznámit s různými spolky a formami, které se tady prezentují, například HZB, která tady má záchranářské vozy, knihovna města Karviné a taky je tady útulek Bouda, který tu má i své psy, je tady gastro zóna od Lodiček Dokořán, pizza, gofry karvinské, máme krojované horníky nebo obchůdek Neposedné ruce a další."
anketa: návštěvníci festivalu: "Je tu dobrá atmosféra a je nás tu dost." "Je to tu krásné, fajné, úžasné." "Jsem rád, že to ožilo, je to takové pěkné." "Soutěže se mi líbí."

V rámci POHO dne 2022 program probíhal i ve staré Orlové a připraveny byly v neděli i komentované prohlídky.

Nahlásit chybu


K tématu
ASF jobs s.r.o., Ostrava - Vítkovice
Ostrava
od 14 500 do 16 000 Kč/měsíc

Detail

WC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 40 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail