Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Nahý muž na silnici do Opavy kráčel mezi auty, brzy skončil v rukou policie a zdravotníků

Zcela nezvyklou podívanou zažili řidiči na silnici mezi Brankou u Opavy a Opavou ve středu 26. října 2022. Po frekventované komunikaci kráčel muž, který se podle svědků zbavil svého oblečení a následně se nahý se pohyboval mezi jedoucími vozidly. Na jeho cestě v Adamově rouše ho ale brzy zastavili přivolaní policisté, jeho pouť tak skončila předčasně.

Muž věnoval projíždějícím řidičům i několik gest. Je zřejmé, že pro jeho chování a ohrožování bezpečnosti neměli v době dopravní špičky pochopení.

Pavla Jiroušková, mluvčí PČR: “Policisté zajistili 21letého muže, předali ho zdravotníkům, kterým zároveň poskytli asistenci při jeho převozu. Ve zdravotnickém zařízení mu byla odebrána krev a moč ke zjištění případného ovlivnění návykovými látkami. Muž zůstal hospitalizován ve zdravotnickém zařízení.”

Své chování bude muset nahý chodec vysvětlovat policistům. Lidé začali video, které bylo zveřejněno na sociální síti Facebook, ihned komentovat. Ve skupině "Kde stojí švestky Opava a okolí" se například objevil dotaz, zda není k dispozici pohled zepředu. V komentářích se ale záběry z opačného směru - od Opavy - neobjevily.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy