Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Modernější podoba krytého bazénu v Karviné-Hranicích se už rýsuje

Modernizace krytého bazénu v Karviné-Hranicích pokračuje podle plánu. Venku se dokončují poslední betonářské práce a rýsuje se i podoba nově přistavěného rekreačního bazénu a wellness části.

Nová podoba krytého bazénu, který prochází náročnou komplexní rekonstrukcí se už viditelně rýsuje.

Petr Dyszkiewicz, ředitel společnosti STaRS Karviná:  "Uvnitř pokračují všechny technologické montáže. Ona ta stavba se jakoby zastavila, protože ty velké věci, které jdou vidět, jsou hotové, ale dělají se detaily vzduchotechniky podél celých bazénových hal a dělají se keramické obklady.” 

,Nerezové vany v plavecké hale a v dětské části jsou hotové, v rekreační části - v nové přístavbě - se čeká na položení dna. To přijde na řadu až se postaví a demontuje lešení nutné pro montáž podhledu na stropě. Až na úplný závěr se bude pokládat keramický obklad na podlahu. Rekreační část krytého bazénu je přistavěna od základu.

Nová je i welness část. Tady se čeká na pokládku podlahové dlažby.

Jan Wolf, primátor Karviné: “Máme tam silný stavební dozor, takže ta kontrola tam je velká. Věřím tomu, že termíny budou splněny a lidé si užijí příští rok nový bazén.”

Nově se také budují na krytém bazénu i turnikety pro vstupy. Počítá se i s důstojným zázemím pro plavčíky a také trenéry a členy plaveckého oddílu Kosatky.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy