Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Jako běžné promítání, jen online. Ostravské minikino přešlo na live streaming

Ostravské minikino Kavárna v současné době přešla na streamingové live kino. Promítá tak přímo ve vašem obýváku, a to každý den od půl deváté večer. Stačí si zakoupit vstupenku a ocitnete se ve virtuálním kinosále.

Dušan Rapoš, šéfdramaturg: “Ten film běží v reálném čase. Předtím je tam vlastně ta atmosféra kina, jsou tam různé zvuky kina, z dálky cinkají skleničky s nějakým drinkem, kafíčkem, nebo s malým pivkem a podobně, s limonádou nejlépe dneska asi a takový ten pocit auditivní i vizuální navozuje tu atmosféru, že jste vlastně v kině.”

Zájem je poměrně velký.

Dušan Rapoš, šéfdramaturg: “Máme z toho radost, protože nejde jen o to udělat nějaké čísla, co se týče financí, ale hlavně teď v této době zachovat kontinuitu. Kontinuitu dramaturgie, kontinuitu diváků a jejich zájmu o minikino. Promítáme ve fixním čase přes platformu Moje kino life a teďka právě setuji další platformy, aby ten výběr filmů byl co nejširší pro naše věrné diváky.”

Půl hodiny před promítáním si navíc můžete chatovat s ostatními diváky, kinaři a případně se samotnými tvůrci. Pokud tedy máte chuť zajít si do online kina, stačí si kliknout na minikino.cz a vybrat si film, který chcete vidět.

Dušan Rapoš, šéfdramaturg: “Je to taková iluze ale zvolí si místo, které má rád, nebo které je volné, pak si objedná film, vypíše si všechna data a c máme a n co jsme pyšní, v minikině unikátní, že když vám přijde e-mailem potvrzení o zakoupení vstupenky, tak současně mu přijde ten odkaz z Vimeo na ten daný film.”

Po zhlédnutí filmu máte ještě další půlhodinu na chatování, kdy si můžete sdělovat své dojmy, emoce a zážitky.


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků