Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Spousta informací, hezké fotky, zábava. Jižní listy byly oceněny za spoustu nej

  • Ostrava-Jih,

Jižní listy si připsaly velký úspěch. Pravidelný měsíčník městského obvodu Ostrava-Jih získal 1. místo v MS kraji v kategorii obcí nad 10 tisíc obyvatel a v rámci celé ČR se umístil na 14. příčce.

Jižní listy jsou nejlepším radničním časopisem v Moravskoslezském kraji a 14.tým nejlepším v Česku. Nej mají hned několik. Pyšní se například tím, že nejsou orientované pouze na jedno téma, ale jsou schopny oslovit čtenáře všech věkových kategorií, aniž by vybočovaly z mantinelů účelu radničního zpravodaje.

Hana Tichánková, místostarostka MOb Ostrava-Jih: “V každém případě nám to udělalo velkou radost, protože naše Jižní listy byly vyhodnoceny jako nadprůměrné v podávání informací našim obyvatelům o tom, jak funguje radnice, jak se hospodaří s rozpočtem, bylo také oceněno to, že nepříliš jsou prezentováni v našich Jižních listech politici, ale většinou práce celého úřadu.”

Porota ocenila i hezkou grafiku a použité fotografie především na titulní straně.

Hana Tichánková, místostarostka MOb Ostrava-Jih: “Takže do příštího roku máme velkou výzvu, abychom byli první v republice v našich Jižních listech a určitě se vlastně na tuto situaci odrazila dlouholetá práce, protože poslední roky opravdu jsme se snažili ten časopis dělat tak, aby byl čtivý a poutavý, aby když do té schránky přijde, aby si lidé po něm sáhli a našli nejen jakoby praktické informace.”

Ty se týkají nejen kulturních a sportovních akcí, ale také činnosti radnice, zajímavých lidí, kteří v obvodu žijí, ale také zábavy jako jsou například křížovky.

Hana Tichánková, místostarostka MOb Ostrava-Jih: “V letošním roce jsme vlastně celé ty Jižní listy podpořili i tím, že v době koronavirové epidemie jsme k nim přibalili dvě roušky, což samozřejmě naši obyvatelé nesmírně ocenili a brzy si i všimli, že Jižní listy vydáváme a doufám, že se do nich začetli. “

Jižní listy mají 32 stran a vychází v nákladu 50.000 výtisků 11 x ročně. Tedy každý měsíc kromě července. Distribuci do poštovních schránek obyvatelům Jihu zajišťuje Česká pošta. Pokud máte jakýkoli nápad, co zveřejnit nebo zlepšit, můžete ho poslat na email jizni.listy@ovajih.cz. Jižní listy vycházejí nejen v tištěné podobě, ale i elektronicky.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy