Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

VIDEO: V Ostravě-Jihu se srazila tramvaj s osobním autem, hasiči museli vyprostit řidičku

  • Ostrava-Jih,

Složky IZS zasahovali ranní srážky tramvaje s osobním autem v Ostravě-Výškovicích. Tramvajová doprava byla kvůli nehodě zastavena. Cestující ve vozidle nejsou zraněni, naopak hasiči museli vyprostit zraněnou řidičku z osobního auta.

Eva Michalíková, mluvčí PČR: “Řidička osobního vozidla jela po ulici Výškovická, kdy odbočila doleva na ulici Srbskou v době, kdy právě projížděla tramvaj, čímž došlo k jejich střetu. Tramvajová doprava směrem na konečnou stanici je nyní uzavřena. Silnice místem dopravy je průjezdná s velkou opatrností. Dle prvotních informací by cestující v tramvaji neměli být zraněni. Okolnosti nehody jsou předmětem dalšího šetření. Po vyproštění byla řidička r. 1978 předána do rukou zdravotníků a převezena do nemocničního zařízení. Policisté na místě provedli dechovou zkoušku jak řidičce, tak řidiči tramvaje, v obou případech s negativním výsledkem. V současné době je tramvajová doprava plně průjezdná. Místem však doporučujeme nadále projíždět s opatrností, a to z důvodu probíhajícího dokumentování nehody.”
Kamila Langerová, mluvčí HZS MSK: “Hasiči z auta pomocí hydraulického zařízení vyprostili zraněnou řidičku, která byla zaklíněna. Následně ji pomocí páteřové desky vytáhli a předali do péče zdravotníků.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy