Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Domov pro seniory Korýtko má nového ředitele

  • Ostrava,

Ostravský domov Korýtko má nového ředitele. Po odvolání Marka Kyjovského dočasně vedl dům pro seniory Vojtěch Curylo. Teď už ředitelský post převzal Jan Seidler, který přichází z Krnova.

Domov pro seniory ve Vítkově - místo, kde Jan Seidler řediteloval od roku 2010. Do Ostravy přichází s poměrně jasnou vizí. Nejprve chce stabilizovat personál a dát nový impuls všem zaměstnancům. Jan Seidler, nový ředitel Domova Korýtko

"Druhým cílem je příprava je příprava objektu na celkovou rekonstrukci a třetím cílem je směřovat k tomu, k čemu byla ta organizace zřízena, tedy poskytovat kvalitní sociální služby seniorské populaci," nastiňuje svou vizi Jan Seidler. 

Korýtko čeká náročná rekonstrukce, s podobnou situací, jaká v domově pro seniory nastane, má šestačtyřicetiletý Jan Seidler zkušenosti právě z Krnova. 

"Na mém minulém působišti jsme rekonstruovali objekt Domova Vítkov. Byla to také celková rekonstrukce, která trvala dva roky. Bylo to ale rozděleno na etapy, vždycky jsme stěhovali klienty do náhradních prostor," dodává nový ředitel. 

V Korýtku bude ale rekonstrukce náročnější. Magistrát i nový ředitel chce všech 260 klientů dočasně přestěhovat, předat celé staveniště a zrekonstruovat najednou. Pokud vše půjde dobře, stavba by měla začít v lednu.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy