Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

VIDEO: Po kolizi auto skončilo na střeše, viník nehody nechal na místě vůz a odešel, hledá ho policie

  • Ostrava,

Ostravští policisté pátrají po řidiči, který v Ostravě vjel na červenou a způsobil dopravní nehodu. Podle mluvčí Evy Michalíkové muž z místa následně odešel. Policistům se zatím nepodařilo najít majitele vozidla. Vozidlo je zřejmě nepřihlášené, nepojištěné a majitel není dohledatelný. Veřejnost by ale muže mohla poznat na kamerovém záznamu.

video: PČR
Eva Michalíková, mluvčí PČR: "Dopravní policisté z Ostravy v současné době zjišťují okolnosti dopravního přestupku. Ten se stal dne 23. října 2021 okolo 8:15 hodin v Ostravě – Zábřehu na ulici Výškovická. K dopravní nehodě došlo mezi dvěma osobními vozidly, kdy řidič červeného auta značky Škoda Fabia odbočoval na zelený signál s šipkou z ulice Výškovická doleva na rampu na ulici Rudná, a druhé vozidlo značky Seat modré barvy vjelo do křižovatky na červený signál. Tím došlo k nárazu mezi auty, přičemž červené skončilo na střeše. Z modrého vozidla, které dopravní nehodu způsobilo, vystoupil dosud neustanovený řidič, který odešel dříve, než se na místo dostavila policie. Do dnešního dne nebyl ani ustanoven majitel vozidla." 

Policisté se s prosbou o ztotožnění řidiče obracejí na veřejnost. Pomoci by mohli i svědci celé situace. Je možné se obrátit na kteroukoliv policejní služebnu nebo na linku 158.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy