Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Odborář Josef Středula chce okamžité řešení krize. Obsah dopisu vládě představil v Ostravě

  • Ostrava,

Odborový předák a kandidát na prezidenta Josef Středula zavítal v úterý do Ostravy a přečetl zde dopis, který zasílá vládě ČR. Požaduje v něm okamžité řešení energetické krize.

V rámci předvolební kampaně na prezidenta republiky navštívil opavský rodák Josef Středula Ostravu. Ve Vítkovicích představil otevřený dopis adresovaný k rukám premiéra Petra Fialy, ve kterém vyzývá vládu k okamžitému řešení energetické krize. 

Josef Středula, kandidát na prezidenta ČR: "Ceny energií rostou, topná sezóna za dveřmi a nervozita ve společnosti stoupá. A to nejen mezi lidmi, ale také mezi firmami. A vláda? Mlčí a nekoná. Lidé se obávají energetické chudoby a výzkumy ukazují, že pocit ohrožení má až 60 % Čechu."

Josef Středula vyzval ke spolupráci na řešení situace podnikatelské a zaměstnavatelské svazy, hospodářské komory, spolky a odborové organizace. Je prý také připraven o situaci jednat s prezidentem Milošem Zemanem i s poslanci.

Josef Středula, kandidát na prezidenta ČR: "Pokud ani jeden krok nepovede k řešení situace, nezbývá než se spojit, aby náš hlas byl slyšet i přes zavřená okna Strakovy akademie."

Josef Středula zatím stále sbírá podpisy občanů. Aby mohl kandidovat na prezidenta potřebuje jich 50 tisíc. 

Nahlásit chybu


K tématu
OPTIMIA facility s.r.o., Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 18 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

WC Servis s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 35 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail