Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Pololetí v základní škole ukončil Večírkový den

  • Čeladná,

S prvním pololetím se Základní škola v Čeladné rozloučila projektovým vyučováním. Celý den se všichni školáci věnovali společenským záležitostem a tanci.

Jana Satinská, ředitelka ZŠ Čeladná: “Děti pilně pracovaly, vysvědčení mají v kapse, co měly udělat, všechno udělaly, a teď je třeba odpočívat. Takže dnes se v projektovém vyučování s názvem Večírkový den seznamují blíže s tím, proč je třeba odpočívat, jak se dá odpočívat, co jsou večírky, plesy, rauty, taky se seznamují se základy etikety, učí se o konverzaci ve společnosti, také se dozvěděli co je welcome drink, prostě tento den je celý sváteční a pojaty tak, aby se děti naučily pro život něco nového a aby si donesly i pěkné vzpomínky na závěr pololetí.”

Někteří žáci přizpůsobili Večírkovému dni i dress code, což nejvíce vyniklo právě na tanečním parketu, ve který se proměnila palubovka školní tělocvičny.

Antonín Langr, Sportovní taneční klub Antonio: “Stihli jsme toho hodně, učili jsme se i modernější tance i street dance, hip hop, potom jsme měli soutěžení hry a myslím si, že si to děti užily.”

žáci ZŠ Čeladná:
“Děkuji za to, že jste mi řekli, že jsem se krásně oblékl. A docela mě to bavilo, ale hlavní prioritou pro mě bylo to šampáňo, které jsem nakonec nevyhrál.”
“Nejlepší byla si ta soutěž a bylo to strašně fajn, moc mě to bavilo.”

Komu se taneční lekce zalíbily, může si trénink s mistrem Antonínem Langrem zopakovat, jednou týdně učí moderní a latinskoamerické tance v Čeladné v tanečním sále nad školní tělocvičnou.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy