Ve Frýdku-Místku vznikne basketbalová hala

Ve Frýdku-Místku vznikne basketbalová hala. Její výstavbu posvětili zastupitelé na svém pondělním zasedání. U páté základní školy ji vybuduje spolek Basketpoint.

Reklama

Zastupitelé města Frýdku-Místku měli v pondělí 26. února na programu řadu bodů a jedním z těch zásadních byl prodej pozemků a poskytnutí dotací v souvislosti s výstavbou basketbalové haly.

“Zastupitelstvo města drtivou většinou podpořilo soukromého investora, který přišel s tím, že zde u páté a deváté základní školy postaví basketbalovou halu, kdy město podpoří tuto výstavbu dotací 17 milionů korun a zbytek peněz minimálně ve výši sta procent toho, co dáváme my, dá právě soukromý investor,” sdělil náměstek primátora města Frýdku-Místku Pavel Machala.

Basketbalovou halu vybuduje spolek Basketpoint Frýdek-Místek.

“Celý tento projekt odstartoval nejen tím, že jsem založil basketbalový klub pro chlapce ve Frýdku-Místku, ale možná trochu více tím, jakou zkušenost měla moje rodina se sportem ve světě. Manželka je z Japonska a jeden z našich domovů je právě v Japonsku. Děti tam nesportují proto, aby z nich byli profesionální sportovci, ale proto, aby se naučily žít v kolektivu a aby začaly uznávat hodnoty, jakými jsou pracovitost nebo fair play,” uvedl předseda spolku Basketpoint ve Frýdku-Místku Zdeněk Navrátil.

Jak se bude dále vyvíjet osud basketbalové haly budeme sledovat a nezapomeneme vás informovat.
Den Frýdku≈Místku

Zítra 17:00 - 22.09. 23:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

HC Frýdek-Místek – HC RT Torax Poruba

24.09. 18:00 - 20.09. 13:36
Frýdek-Místek, Hala Polárka, Frýdek - Místek

Jiří Suchý, Jitka Molavcová a orchestr divadla Semafor

25.09. 19:00 - 20.09. 13:36
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Martin Tomis
Frýdek-Místek
od 12 500 Kč

Detail

KOVOSPORT Třinec, a.s.
Frýdek-Místek
od 120 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu