Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

O příměstské tábory byl v Českém Těšíně velký zájem, SVČ Amos jich připravilo 15

O příměstské a výjezdové tábory byl v Českém Těšíně mimořádný zájem. Termíny byly obsazeny už druhý den po spuštění rezervací.

Středisko volného času Amos připravilo dokonce 15 příměstských táborů různorodě zaměřených.

Eva Juricová, ředitelka SVČ Amos: "Příměstské tábory jsou dotované městem Český Těšín, máme tábory dotované i nedotované. Město Český Těšín dotuje 500 kč na týden, dítě se může přihlásit na dva dotované tábory. Rodiče měli letos velký zájem, protože děti byly dlouho doma a chtěly mezi kamarády."

Leona Macurová, vedoucí tábora Cirkus bude
: "Na našem táboře se učíme nové cirkusové disciplíny, kromě základů gymnastiky se učí závěsnou akrobacii, učíme se žonglovat."

anketa: děti z příměstského tábora Cirkus bude: "Jsme vyráběli balonky, budeme se učit žonglovat a tento tábor mě baví." "Mě tady baví ty šály, protože to je zajímavé."


Zážitky si odnášejí děti i z příměstského tábora, které se konalo v jezdeckém klubu.

Michaela Gańczarczyková, pracovnice SVČ Amos: "Děti tady zažívají od čištění poníků, naučí se starat o poníka i jezdit."

anketa: děti z příměstského tábora v Jezdeckém klubu Český Těšín: "Mě na tom baví hřebelcovat ty koně a poníky." "Já jsem zrovna čistila koníka." "Baví mě tady chystat seno a slámu."

Celkově tábory zaměřené například na fotbal, na koně, techniku, pobyt v Beskydech nebo na cirkus navštívilo 406 dětí, z toho 316 bylo dotovaných. V ceně táborů je zahrnuta strava i vstupné nebo jízdné na výlety.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy