Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Senioři z Českého Těšína se pobavili na Šlágrování

Českotěšínské náměstí patřilo všem seniorům a milovníkům známých a populárních hitů v rámci Šlágrování, které se v Českém Těšíně konalo po čtyřech letech.

 Hned od startu akce panovala mezi lidmi dobrá nálada. Kapely, které na českotěšínském náměstí vystoupily, potěšily srdce každého posluchače.

Vít Slováček, místostarosta Českého Těšína: “Šlágr je fenoménem ČR, když to porovnáme s Polskem, tam mají Disco Polo. My jsme trochu někde jinde, ale ta cílová skupina seniorů, která je nadšená takovým způsobem hudby, muziky, lidmi, kteří to hrají a proto si myslím, že to tady patří."
anketa: návštěvníci akce: “Strašně se těšíme, protože my je milujeme a myslím, že většina těch lidí, po dlouhé době, před covidem tu byli naposledy, že jsme se dočkali." "Já chodím na Šlágr pořád. Byla jsem asi měsíc a půl v Třinci a je mi líto Pavla Nováka." "Těším se moc, na živo jsem ještě nebyl, myslím, že to bude OK."
Petr Šiška, moderátor, zpěvák: "Vzali jsme do Těšína to nejpopulárnější, co diváci TV Šlágr znají, nebude chybět populární  Veselá trojka, přijede Šlágr parta  v čele s  Karlem Peterkou, Vlasta Múdriková, Franta Uher, Šlágr kluci, bohužel bez Pavla Nováka, který tragicky zahynul. Složíme mu hold a pošleme písničku do nebe."

Hudební zážitek si vychutnali obyvatelé Českého Těšína i na tradiční akci Pod těšínským nebem, reportáž pro vás chystáme.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy