Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Velké investice se v Havířově nezastavily. Opravuje se koupaliště i přednádraží

  • Havířov,

Přesto, že se prozatím neví, zda se v létě otevřou koupaliště, v Havířově pokračuje v areálu velká rekonstrukce. Nouzový stav nezastavil ani největší akci roku, kterou je přednádraží.

Havířov se pustil v listopadu do velké rekonstrukce v areálu letního koupaliště. Kromě rozvodů vody dochází i k výměně vany v hlavním plaveckém bazénu. Přesto, že se nyní neví, kdy dojde ke zrušení omezení pohybu, město chce práce dokončit před zahájením sezony.

"Stavba pokračuje dále i v této nelehké době, věřím, že to stihneme. Jak se posunou všechna opatření a jestli vůbec sezona bude. Já doufám, že ano,” řekl náměstek primátora Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL).

"V současné době čekáme dodávku nerezových dílů na dno bazénu, které máme objednané v Itálii,” dodala vedoucí oddělení investic Kateřina Mikulová.

Práce pokračují i na největší stavbě roku - rekonstrukci přednádraží. 

"Tam se má končit v únoru příštího roku. Stavby běží dle harmonogramu. Samozřejmě, že postupně nabíhají různé problémy, že těch pracovníků není tolik, ale věřím, že i toto jsme schopni stihnout, že to dopadne dobře,” dodal náměstek.

Město připravuje i další investiční akce na léto a věří, že se firmy budou hlásit do výběrových řízení. 


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků