Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidič vletěl s fabií do rondelu a při snaze o vyjetí naboural do svodidel, před policisty utekl

  • Havířov,

Velký havířovský kruhový objezd toho od výstavby v 60. letech pamatuje už opravdu hodně. V současné době čeká na mimoúrovňové řešení spojením Ostravské a Orlovské ulice uprostřed. Některým řidičům se však zatím neexistující spojnice zjevuje už teď a směle se vrhají s auty doprostřed oválu. Zatím poslední to zkusil v noci na neděli.

Bílá Škoda Fabia přijížděla od Ostravy a místo, aby její řidič najel na kruhový objezd, pokračoval v přímém směru. Se štěstím se vyhnul svodidlům a sloupu veřejného osvětlení a skončil na travnaté ploše uprostřed rondelu. Když procit, zkusil vyjet zpátky na silnici. Patrně neznalý místních poměrů nenašel asfaltový výjezd ve směru k vlakovému nádraží, proto zkusil pokračovat v terénním zdolávání svahu ve směru do centra města. Tam mu ale cestu zkřížil sloup a svodidla. Když pochopil, že dále nedojede, nastartované auto opustil a zmizel po svých. O chvíli později byli k místu přivoláni policisté. 

Zlatuše Viačková, mluvčí Policie ČR MSK: "Zhruba kolem 21.50 řídil dosud nezjištěný řidič po silnici I/11 ze směru od Ostravy na Havířov osobní vozidlo Škoda Fabia. Zřejmě nezvládl řízení a při vjezdu na kruhový objezd projel komunikaci rovně do travnatého středového tělesa objezdu a pokračoval směrem k výjezdové větvi směrem do centra. Manévr nezvládl a přední částí vozidla narazil do ocelových silničních svodidel. Vozidlo se odrazilo a boční částí se opřelo o konzoli dopravního značení. Následně nezjištěný řidič z místa nehody utekl a vozidlo nechal odemčené a nastartované. Na poškozených svodidel je odhadována škoda ve výši 20 tisíc korun."
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyOPTIMIA facility s.r.o. - železnice Dolní Lutyně
Dolní Lutyně
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. - železnice Petrovice u Karviné
Petrovice u Karviné
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o. žel. stanice Havířov, Horní Suchá, Závada
Havířov
od 4 325 do 8 650 Kč/měsíc

Detail