Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Mladí vědečtí pracovníci představili své výzkumy na OPF Karviná

  • Karviná,

Na Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné se uskutečnil 11. ročník vědecké konference zaměřené na prezentaci práce mladých vědeckých pracovníků a doktorandů. Své odborné výzkumy prezentovali v anglickém jazyce.

Po jedenácté se na půdě OPF Karviná konala vědecká konference pro mladé doktorandy a vědecké pracovníky z ekonomických fakult české a slovenské republiky. Letos poprvé trvala tři dny a zaměřena byla na témata, která mají souvislost s ekonomií, financemi a managementem.

Michal Tvrdoň, proděkan OPF: “Konference probíhá anglicky a to z toho důvodu, že hlavním jednacím jazykem vědy je angličtina, proto je cílem, aby si doktorandi vyzkoušeli prezentaci v anglickém jazyce .”

Branislav Zagoršek dorazil do Karviné z Bratislavy. Ve svém výzkumu se zaměřil na startupy.

Branislav Zagoršek, odborný asistent, účastník konference: “Přímo kontaktujeme a scházíme se se zakladateli těchto startupů, děláme to třetí rok.”

Výstupem z každé proběhnuvší konference je sborník, ve kterém jsou uveřejněny všechny konferenční příspěvky, doktorandi také dostávají zpětnou vazbu, zda se jejich výzkum ubírá správným směrem a podobně.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy