Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné: Pozvánky na víkendové akce, koncert Májováku, Den země, Májový den zdraví

  • Karviná,

Symfonický dechový orchestr Májovák zve širokou veřejnost na svůj koncert Symfonické jaro. Den Země si připomínali i školáci. Nemocnice Karviná-Ráj vás společně s městem Karviná a MSK zve na Májový den zdraví. Karvinští extraligoví hokejbalisté svou širokou veřejnost na domácí utkání. V pondělí 25. dubna byly v ostravském Gongu popáté předány moravskoslezské kulturní Ceny Jantar.

MÁJOVÁK VÁS ZVE DO TROJHALÍ NA SVŮJ KONCERT

Symfonický dechový orchestr Májovák zve širokou veřejnost na svůj koncert Symfonické jaro. Uskuteční se v ostravském Trojhalí Karolína v neděli 1. května od 16 hodin.

OSLAVA KRÁSY PŘÍRODY A BAREV ZŠ A MŠ U LESA

Den Země si připomínali i školáci. Například na ZŠ a MŠ U Lesa se rozhodli ve spolupráci s Dětským parlamentem a vyučujícími uspořádat projektový den na oslavu zelené krásy. Každá třída si zasadila svůj keř na školní zahradě a označila ho zelenou vizitkou. Při výsadbě žákům nižších ročníků pomáhali žáci 9. tříd.

POZVÁNKA NA MÁJOVÝ DEN ZDRAVÍ NA LODIČKÁCH

Nemocnice Karviná-Ráj vás společně s městem Karviná a MSK zve na Májový den zdraví. Uskuteční se na Lodičkách 5. května od 17 hodin. Hlavním cílem akce je překonání českého rekordu v hromadném mytí rukou. Připraven je bohatý doprovodný program, například preventivní vyšetření zraku, vyšetření krevní skupiny, vyšetření podoskopem pro diagnostiku chodidel, prezentace volnočasových aktivit dětí a mládeže nebo beseda karvinských Srdcařů.Celou akci doprovodí akustické vystoupení Absolutního slavíka roku 2021 Marka Ztraceného. Vstup na akci je zdarma.

KARVINŠTÍ HOKEJBALISTÉ VÁS ZVOU NA DOMÁCÍ UTKÁNÍ

Karvinští extraligoví hokejbalisté svou širokou veřejnost na domácí utkání, které se uskuteční tuto sobotu 30. dubna na hřišti Střední průmyslové školy od 15 hodin. Hrát budou proti Mostu. Do play off postupují z pátého místa, přijďte je podpořit.

EVA ŠEINEROVÁ ZÍSKALA CENU JANTAR

V pondělí 25. dubna byly v ostravském Gongu popáté předány moravskoslezské kulturní Ceny Jantar, které vyzdvihují největší umělecké výkony. Za celoživotní přínos byli oceněni ostravský fotograf Viktor Kolář a zakladatelka karvinského Permoníku, sbormistryně Eva Šeinerová. Gratulujeme.

Nahlásit chybu


K tématu