Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné: Výstava fotoklubu, Vyběhněte s děkanem, Očkování psů, Oldies party

  • Karviná,

ZŠ a MŠ Prameny ve spolupráci s MěDK a Magistrátem města Karviné připravuje pro žáky MŠ, ZŠ a SŠ z Karviné a okolních měst a obcí 14. ročník pěvecké soutěže Karvinský talent. SVČ Juventus zve širokou veřejnost na vystoupení dětí z Juventusu nazvané Děti za školou. Městský dům kultury pořádá tuto sobotu v Obecním domě Družba Oldies party. 18. května se uskuteční hromadné očkování psů proti vzteklině. OPF vás zve na na akci vyběhněte s děkanem uskuteční ve středu 11. května. Karvinský fotoklub vás zve na svou výstavu, která začala v úterý odpoledne ve středisku hudby a umění v Karviné-Fryštátě.

KARVINSKÝ TALENT 2022 SE BLÍŽÍ

ZŠ a MŠ Prameny ve spolupráci s MěDK a Magistrátem města Karviné připravuje pro žáky MŠ, ZŠ a SŠ z Karviné a okolních měst a obcí 14. ročník pěvecké soutěže Karvinský talent. Předkolo soutěže proběhne 19. května na ZŠ Prameny a finálové kolo se bude konat 22. září v MěDK. Přihlášky do soutěže můžete posílat do 16. 5., Informace a samotné přihlášky najdete v sekci “Projekty školy” na webu na www.zs-prameny.cz

BLÍŽÍ SE VYSTOUPENÍ SVČ JUVENTUS DĚTI ZA ŠKOLOU

SVČ Juventus zve širokou veřejnost na vystoupení dětí z Juventusu nazvané Děti za školou. Uskuteční se 13. května od 16 hodin ve velkém sále MěDK.

OLDIES PARTY V OBECNÍM DOMĚ DRUŽBA

Městský dům kultury pořádá tuto sobotu v Obecním domě Družba Oldies party. začátek je plánován na 19. hodinu. Těšit se můžete na hity 60.-90 let. Jako host vystoupí Dalibor Janda Revival. Stylové oblečení je vítáno.

HROMADNÉ OČKOVÁNÍ PSŮ PROTI VZTEKLINĚ

18. května se uskuteční hromadné očkování psů proti vzteklině. Očkování budou provádět veterinární lékaři podle harmonogramu uvedeného na webu města celkem na 12 místech ve všech částech města v dopoledních i odpoledních hodinách.

VYBĚHNĚTE S DĚKANEM

OPF vás zve na na akci vyběhněte s děkanem uskuteční ve středu 11. května. Hlavní závod bude odstartován na univerzitním náměstí o půl páté. Plánován je i dětský běh v cíli, v areálu Lodiček a to v 17:15.

ZAČALA VÝSTAVA FOTOKLUBU

Karvinský fotoklub vás zve na svou výstavu, která začala v úterý odpoledne ve středisku hudby a umění v Karviné-Fryštátě. Fotografie a modely papírové Karviné Filipa Tarbaje si můžete prohlédnout do 27. května.

Nahlásit chybu


K tématu
Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail

BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail