Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné - Pozvánka na besedu, forenzní značení, připomínka semináře ke kotlíkové dotaci

  • Karviná,

Středisko hudby a umění RKK zve širokou veřejnost na besedu s Andorem Šándorem. I letos mají cyklisté možnost nechat si označit své jízdní kolo syntetickou DNA. V pondělí 6. června se od 15 hodin koná v kinosále Regionální knihovny Karviná seminář pro občany ke Kotlíkovým dotacím v Moravskoslezském kraji – konkrétně 4. výzva.

POZVÁNÍ DO KNIHOVNY NA BESEDU

Středisko hudby a umění RKK zve širokou veřejnost na besedu s Andorem Šándorem, která se uskuteční v úterý 24. května od 17 hodin. Hlavním tématem bude zamyšlení “Jak bezpečný je svět, ve kterém žijeme.”

FORENZNÍ ZNAČENÍ JÍZDNÍCH KOL

I letos mají cyklisté možnost nechat si označit své jízdní kolo syntetickou DNA. Strážníci městské policie budou provádět forenzní značení po předchozím objednání. Značení bude probíhat v areálu MP.

BLÍŽÍ SE TERMÍN SEMINÁŘE KE KOTLÍKOVÝM DOTACÍM

V pondělí 6.června se od 15 hodin koná v kinosále Regionální knihovny Karviná seminář pro občany ke Kotlíkovým dotacím v Moravskoslezském kraji – konkrétně 4. výzva. Pracovníci krajského úřadu vysvětlí vše potřebné, od pravidel a podmínek dotačního programu, vyplnění elektronické žádosti, upozorní na nejčastější chyby v žádosti a finančním vyúčtování.

Nahlásit chybu


K tématu
BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail