Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinský strážník v civilu zadržel zloděje, který chvíli předtím ukradl seniorce kabelku

  • Karviná,

Městský strážník Břetislav Zuskin byl v pravý čas na pravém místě. Ve svém volnu se mu podařilo dostihnout utíkajícího zloděje, který chvíli předtím ukradl seniorce kabelku. Jeho zákrok neunikl pozornosti svědků a poděkování míří i z řad vedení města.

Tohle je městský strážník Břetislav Zuskin. Ve svém volnu při projíždění autem ulice Závodní si všiml sprintujícího muže s kabelkou a nedaleko i starší ženy .Neváhal ani vteřinu, muži nadjel a po 40 metrech sprintu muže zadržel.

Petr Bičej, ředitel MP Karviná: “Jako ředitel MP jsem náležitě hrdý, že strážník mimo pracovní dobu v civilu zadržel pachatele trestného činu, který byl spáchán na seniorce. kdo si to někdy vyzkoušel, tak ví, že zadržet pachatele v civilu beze zbraní, bez uniformy je náročné jak psychicky tak fyzicky a evidentně ten náš strážník na to má.” 
Jan Wolf, primátor Karviné: "Jsem rád, že strážníci MP jsou takoví, nebojí se toho a v těžkých situacích jsou schopni zasáhnout i když nejsou ve službě, nejsou k tomu vybaveni, takže za to velký dík. Přál bych si, aby takových zákroků bylo co nejméně, nejlépe žáden. Bohužel, to tak asi nebude. Věřím tomu , že pachatel bude potrestán."

Břetislav Zuskin pracuje u Městské policie Karviná deset let.

Nahlásit chybu


K tématu
BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

Úklid WAWA s.r.o.–Karviná
Karviná
od 3 000 do 10 000 Kč/měsíc

Detail