Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Aktuálně z Karviné - Koncert Malé černé hudby, Senior taxi v roce 2023

  • Karviná,

Malá černá hudba z Karviné přijala pozvání hudebního redaktora Václava Bělohlavého, který končí svou kariéru a na jeho počest zahrála svůj repertoár. Stejně jako v předchozích letech budou vydávány průkazy Senior Taxi, nově s platností na období od 1. ledna 2023 do 30. dubna 2024.

POSLECHNĚTE SI KONCERT MALÉ ČERNÉ HUDBY

Malá černá hudba z Karviné přijala pozvání hudebního redaktora Václava Bělohlavého, který končí svou kariéru a na jeho počest zahrála svůj repertoár i se svými sólity Romanou Swaczynovou, její dcerou Týnkou a Taťánou Groušlovou za účasti publika i hostů z Polska. Celý koncert najdete na youtube kanálu Malé černé hudby. 

SLUŽBA SENIOR TAXI BUDE POKRAČOVAT I V ROCE 2023

Stejně jako v předchozích letech budou vydávány průkazy Senior Taxi, nově s platností na období od 1. ledna 2023 do 30. dubna 2024. Průkazky Senior taxi budou vydávány seniorům do 21. prosince a to v úřední dny pondělí a středu v době od 7:30 do 12:00 a od 13:00 do 17:00 a pak také následně od 2. ledna příštího roku v budově D Magistrátu. ( Jde o budouvu bývalé vojenské správy). Průkaz si mohou vyřídit senioři starší 70 let s trvalým pobytem v Karviné. V rámci této služby bude zajištěna přeprava z místa jejich bydliště k lékařům, včetně nemocnic a poliklinik na území města, na návštěvu karvinských hřbitovních míst nebo za účelem vyřízení úředních záležitostí v budovách Magistrátu města Karviné.Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy