Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Služby města Rychvald mají rekonstruované své sídlo

  • Rychvald,

Mnohem přívětivější prostory má nyní sídlo společnosti Služby města Rychvald. Budova v Michálkovické ulici prošla v minulých týdnech rekonstrukcí. Z části byly náklady pokryty z rozpočtu města a zčásti z vlastních zdrojů městské firmy.

Lukáš Oprchalský, jednatel Služby města Rychvald: “Rekonstrukce trvala asi 2 měsíce. Vyšla asi na zhruba milion korun a jsme rádi, že jsme to stihli vcelku včas, protože teď ceny materiálů v poslední době vyletěly tak nahoru, že už bychom tu alokovanou částku nebyli schopni řešit. Byla by daleko vyšší. Takže já myslím, že se to podařilo zavčasu a že ten efekt bude dobrý.”

Lidé přicházejí na Služby města Rychvald vyřizovat různé záležitosti. Nejčastěji související s pohřebištěm, nebo si objednávají sečení trávy, dovoz sypkých materiálů a další služby. Nově už nebudou muset při návštěvě kanceláře vycházet schody. Přístup je nyní bezbariérový. Příjemnější pracovní prostředí budou mít v rekonstruované budově také zaměstnanci městské společnosti.

Lukáš Oprchalský, jednatel Služby města Rychvald: “My jsme rádi, že město investovalo do rekonstrukce části této budovy, neboť ty prostory v patře, ve kterých jsme sídlili předtím, byly již zcela nevyhovující. Ta střecha, pod kterou jsme byli, je jen částečně zateplená. V létě tam bylo obrovské vedro, v zimě naopak zima. Takže jsme rádi, že jsme se mohli přestěhovat do těch spodních prostor, které jsou nově zrekonstruované. I dispozičně byly navržené tak, aby vyhovovaly. Já myslím, že to ocení nejen naši zaměstnanci, ale zejména občané, kteří tady chodí vyřizovat záležitosti spojené se správou pohřebiště, ale také objednávat služby, které poskytujeme.”

Z nových kanceláří mají pracovníci kamerový dohled i nad děním ve sběrném dvoře.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy