Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hygienici poslali do 14denní karantény celý A tým FK Fotbal Třinec, jeden hráč je pozitivní na COVID-19

Krajští hygienici nařídili karanténní opatření v druholigovém A týmu FK Fotbal Třinec. Jeden z hráčů se totiž nakazil nemocí Covid-19. Tým si minimálně 14 dnů nezahraje. O dalším průběhu soutěže rozhodne LFA.

Poslední významný kontakt hráčů proběhl podle vedení klubu 17. června. Karanténu mají nařízenou všichni, kdo přišli do styku s nakaženým hráčem.

oficiální vyjádření klubu: "Karanténa u těchto osob byla nařízena po dobu 14-ti dní, tj. v rozsahu maximální inkubační doby, a to do doby oznámení výsledku negativního testu vyšetřovací metodou PCR – výtěr z nosohltanu, provedeného na konci karantény dne 1.7.2020. Aby nedošlo k šíření tohoto infekčního onemocnění, všechny osoby v kontaktu s nemocným musí po tuto dobu omezit styk s ostatními osobami, přísně dodržovat pravidla osobní hygieny a sledovat svůj zdravotní stav."

Členové týmu absolvovali testování v průběhu pondělí, klub poté za bezproblémový průběh poděkoval vedení nemocnice na svých stránkách. 

oficiální vyjádření klubu: "Všechny testované osoby FK FOTBAL TŘINEC obdržely během dnešního odpoledne výsledky druhého testování automaticky generovanou zprávou LABORATOŘE KLINICKÉ MIKROBIOLOGIE AGELLAB v OSTRAVĚ- VÍTKOVICE s výsledkem negativní. O dalším postupu bude vedení soutěže jednat v nejbližších dnech a do té doby nebude LFA ani klub další záležitosti jakkoliv komentovat."
Témata: fotbal,  Třinec,  koronavirus,  covid-19
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků