Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Anglie je zpět. Ryanair na jaře opět spustí leteckou linku mezi Ostravou a Londýnem

Jen pár dnů po oznámení nové linky do ukrajinského Kyjeva přichází Letiště Leoše Janáčka Ostrava s další novinkou. Na přelomu března a dubna bude znovu obnoven provoz linky leteckého dopravce Ryanair na londýnské letiště Stansted.

facebook Létejme z Ostravy: "Oznamujeme návrat přímého spojení Ryanairu z Ostravy na londýnské letiště Stansted! Linka bude v provozu od 30. března dvakrát týdně a to vždy v úterý a v sobotu." 

Dopravce už spustil prodej letenek na svém webu www.ryanair.com. První jednosměrné letenky začínají na ceně 936,50 Kč. 

Nízkonákladová společnost Ryanair spojila Ostravu s Londýnem poprvé v roce 2013. Dopravce pak fungování linky přerušil na podzim loňského roku kvůli dopadům pandemie koronaviru. 

Stanislav Bujnovský, obchodní ředitel Letiště Ostrava: „Důvodem přerušení provozu je kombinace poklesu počtu cestujících i obavy z dalšího vývoje nákazy koronavirem.“ 

Z ostravského letiště v současnosti létají pravidelné osobní linky do Prahy a Varšavy, které provozuje polská společnost LOT Polish Airlines. Na mošnovském letišti se také velmi daří nákladní dopravě a jeho vedení věří, že brzy začnou fungovat také charterové lety do dovolenkových destinací.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy