Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Anglie je zpět. Ryanair na jaře opět spustí leteckou linku mezi Ostravou a Londýnem

Jen pár dnů po oznámení nové linky do ukrajinského Kyjeva přichází Letiště Leoše Janáčka Ostrava s další novinkou. Na přelomu března a dubna bude znovu obnoven provoz linky leteckého dopravce Ryanair na londýnské letiště Stansted.

facebook Létejme z Ostravy: "Oznamujeme návrat přímého spojení Ryanairu z Ostravy na londýnské letiště Stansted! Linka bude v provozu od 30. března dvakrát týdně a to vždy v úterý a v sobotu." 

Dopravce už spustil prodej letenek na svém webu www.ryanair.com. První jednosměrné letenky začínají na ceně 936,50 Kč. 

Nízkonákladová společnost Ryanair spojila Ostravu s Londýnem poprvé v roce 2013. Dopravce pak fungování linky přerušil na podzim loňského roku kvůli dopadům pandemie koronaviru. 

Stanislav Bujnovský, obchodní ředitel Letiště Ostrava: „Důvodem přerušení provozu je kombinace poklesu počtu cestujících i obavy z dalšího vývoje nákazy koronavirem.“ 

Z ostravského letiště v současnosti létají pravidelné osobní linky do Prahy a Varšavy, které provozuje polská společnost LOT Polish Airlines. Na mošnovském letišti se také velmi daří nákladní dopravě a jeho vedení věří, že brzy začnou fungovat také charterové lety do dovolenkových destinací.
The Backwards: World Beatles Show / koncert

07.05. 19:00
Celý MS kraj, Kulturní dům Bílovec

AL INVEST Břidličná, a.s.

od 130 do 150 Kč/hod.

Detail

Lukáš Křetínský - prac. OK POINT

od 40 000 Kč/měsíc

Detail

Globus ČR, k.s. - 02: hypermarket Globus, Trmice

od 25 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků