Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Ranní dopravní nehoda v Návsí. Hasiči museli vyprostit zraněného řidiče, pak vytáhli auto ze svahu

Ranní nehoda osobního automobilu zaměstnala v pátek 14. ledna 2022 tři jednotky hasičů v Návsí. Vozidlo skončilo na pravém boku ve svahu ve křoví. Řidiče museli hasiči vyprostit a předat zdravotníkům, poté přeložili havarované auto na vozidlo odtahové služby.

Nehoda se stala v pátek před půl osmou ranní na sjezdu ze silnice 474 na obchvat obce. 

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Zasahovaly zde dvě jednotky Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje (HZS MSK) – ze stanic v Třinci a Frýdku-Místku, odkud přijel vyprošťovací speciál na podvozku Tatra 815, společně s nimi jednotka dobrovolných hasičů z nedalekého Jablunkova, která přijela na místo nehody jako první." 
Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Hasiči nejprve stabilizovali havarované auto, ležící na boku v příkrém svahu, a to stabilizační tyčí Holmatro. Pak ze seatu opatrně vyprostili zraněného řidiče bez použití hydraulického nářadí a předali jej týmu ZZS MSK. Po příjezdu vyprošťovací tatry nejprve přitáhlo vozidlo třineckých profesionálních hasičů havarovaný seat blíž k poškozeným svodidlům a silnici, aby jej hasičský speciál dokázal zvednout a přenést na vozidlo odtahové služby pomocí hydraulické ruky."

Podle Petra Kůdely nebyl zaznamenán žádný únik provozní kapalin.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyEspressif Systems (Czech) s.r.o. - nové sídlo

od 65 000 Kč/měsíc

Detail

Primirest - zařízení školního stravování spol. s r.o. - Malenovice

od 27 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

Základní škola a Mateřská škola Žďárec, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

od 32 800 do 42 520 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry