Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Lékař s přezdívkou “Doktor” v bytě zdrogoval a znásilnil ženy, policie hledá další poškozené

Ve vazbě skončil 41letý lékař, kterého kriminalisté podezřívají ze spáchání zvlášť závažného zločinu znásilnění a přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Muž pod přezdívkou Doktor vyhledával ženy na internetových seznamkách a portálech. Oběti si poté pozval do bytu, nabídl jim drogu a měl s nimi pohlavní styk bez svolení.

Eva Michalíková, mluvčí PČR: “Jedná se o osobu, která opravdu v minulosti působila v nemocničním zařízení jak na Ostravsku, tak i v zahraničí. Své potencionální oběti si měl zvát do bytu v centru Ostravy, ale není vyloučeno také jiné místo v rámci Ostravy. Jak poškozené ženy uvedly, měl jim nabízet drogu a poté s nimi měl mít pohlavní styk bez jejich svolení.”
Eva Michalíková, mluvčí PČR: “V souvislosti s tímto případem kriminalisté nadále shromažďují důkazní materiály, zjišťují okolnosti případů a pracují i s verzí, že by poškozených žen mohlo být více.”

Kriminalisté teď hledají další případné ženy, které s “Doktorem” komunikovaly a mohou mít podobnou zkušenost. Stačí se obrátit na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy