Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Oprava ulice Rudé Armády v Karviné pomalu končí, řidiči pozor, silnice bude dvoupruhová

Moravskoslezský kraj a Správa silnic Moravskoslezského kraje modernizuje silnici II/475 ul. Rudé armády v Karviné v délce 1335 metrů. Vodorovné a svislé dopravní značení bude po dokončení jiné, řidiči by se měli na změnu připravit.

Práce na rekonstrukci Rudé Armády finišují poslední 8. etapou.

Tomáš Danihlík, vedoucí střediska Karviná, správa silnic MSK: "V současné době probíhají práce v křižovatkovém úseku Čsl. Armády a Rudé Armády. Po dokončení křižovatky budou práce přesunuty na obnovu dočasně odstraněných ostrůvků kolem okružní křižovatky bývalého OSP. Následně budou postaveny city bloky v rámci obnovy přechodu pro chodce."

Následovat bude provedení nového svislého a vodorovného dopravního značení. Dopravní uspořádání bude jiné, než byli řidiči dosud zvyklí.

Daniel Sekanina, vedoucí Dopravního inspektorátu: "Podstata je, že se dopravní prostor zúží, budou umístěny středové ostrůvky. V místech křižovatek budou vyznačeny odbočovací pruhy, tzn. že to budou jediná místa, kde bude dvojpruh rozšířen a potom jsou zde dvě místa, kde bude možné předjíždět pomalu jedoucí vozidla. Jinak v celém průtahu to zůstane dvoupruhové oproti původnímu čtyřpruhovému uspořádání."

70km/h rychlost mezi čerpací stanicí a křižovatkou Žižkova zůstane i nadále.

Nahlásit chybu


K tématu
ASB SQUASH s.r.o. - Nový Jičín a stavby prováděné společností
Nový Jičín
od 28 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

DELTA facility, s.r.o. - pracoviště
Frýdlant nad Ostravicí
od 8 650 Kč/měsíc

Detail

OPTIMIA facility s.r.o., Moravskoslezský kraj
Ostrava
od 18 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail