Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Fokusáci vyzývají Novojičíňáky k akci. Každý den je nová výzva

Středisko volného času Fokus v Novém Jičíně se snaží být se svými příznivci v kontaktu alespoň virtuálně. Prostřednictvím sociálních sítí pro ně připravuje na každý den novou výzvu. Děti i dospělé tak vybízí ke sportovním, výtvarným a dalším aktivitám.

Zájmové kroužky novojičínského Střediska volného času Fokus navštěvuje více než 1 500  dětí a dospělých. Už třetí týden jsou ale všechny klubovny prázdné. Přesto se Fokus rozhodl neztratit se svými příznivci kontakt. 

“Vzhledem k aktuální situaci, kdy i volný čas má svá pravidla, jsme hledali cestu, jak dětem a vůbec našim klientům zpříjemnit volný čas doma, a právě proto přicházíme s výzvou Fokusáci v akci,” uvedla Monika Vindišová, SVČ Fokus Nový Jičín.

Úkol pro daný den je zveřejňován vždy v osm hodin ráno na facebooku volnočasového zařízení,

“Ty výzvy se týkají hlavně činnosti Střediska volného času Fokus. Jsou to výzvy z oblasti tance, sportu, výtvarky, estetiky nebo třeba techniky,” upřesnila Hana Lysáčková, SVČ Fokus Nový Jičín.

Stačí se tedy při zadané aktivitě vyfotit nebo natočit krátké video a to přidat pod příspěvek. Zapojit se může kdokoliv. 

“My jsme si také připravili také jednu speciální výzvu pro všechny sledující TV Polar Nový Jičín s názvem Popošli to dál,” doplnila Monika Vindišová.  

Jde o to napsat dopis nebo nakreslit obrázek jako poděkování  lidem, kteří pro nás v aktuální situaci dělají něco navíc, nebo naopak potřebují podpořit - a vykouzlit tak na jejich tváři úsměv. Jeden takový dopis dostal i náš televizní štáb. Děkujeme.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků


Luboš Vilášek provozovna Vlčnov
Starý Jičín
od 16 100 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

DANĚ V POHODĚ, spol. s r. o. pracoviště Nový Jičín
Nový Jičín
od 27 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail