Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Den otevřených dveří v CDU sport

  • Ostrava-Jih,

Nově zrekonstruovaný sportovní areál CDU sport ve Výškovicích přivítal první nadšené sportovce. Na Dni otevřených dveří si veškeré prostory mohli nejen prohlédnou, ale také vyzkoušet všechny druhy sportů, které nabízí.

Objekt bývalé tělocvičny na ulici Charvátská ve Výškovicích postavený v roce 1990 se změnil k nepoznání. Díky celkové rekonstrukci je z něj moderní sportovní areál, který nabízí širokou škálu sportovního vyžití. 

 “Objekt byl původně navržen k prodeji, proto zde probíhaly pouze udržbovací práce, nicméně my jsme ten stav přehodnotili a vyčlenili jsme ho z prodeje a rozhodli jsme se celý objekt zrekonstruovat. Náklady na rekonstrukci celého objektu dosáhly výše zhruba 49 milionů korun,” uvádí Markéta Langrová, místostarostka MOb Ostrava-Jih

Provoz celého areálu byl zahájen dnem otevřených dveří, který přilákal stovky lidí

“Jsem příjemně překvapen, že si tady vlastně po těch akcích, které za tento víkend probíhalo, si našli zájemci cestu i k nám do sportovního areálu CDU sport. Byli už vlastně od rána návštěvníci a teď vlastně vrcholí ta druhá vlna poobědová. No řekl bych, že během dnešního dne otevřených dveří , tak pokud to jako umožňovaly vzrůst a  fyzické dispozice, tak mnoho jako dětí a mládežníků si vyzkoušelo lezeckou stěnu. To byl takový první tahák a kupodivu mnoho zájemců si vyzkoušelo i stolní tenis, což jsem byl překvapen, neboť to je takový trošku obtížnější sport,” říká Miroslav Cibulec, jednatel CDU Sport

Dalším lákadlem bylo venkovní hřiště na plážový volejbal a multifunkční hřiště, na kterém si zájemci mohli zahrát tenis a nohejbal. 

Je to pěkné.”

“Je moc hezký, líbí se nám tady. Vyzkoušeli jsme si ping pong, ten plážový volejbal si děti vyzkoušely, pak florbal, co ještě, badmington a ještě jdeme dál.”

“Výborně přišly jsme teď si zkusit tady lezení, tak uvidím, jak nám to půjde. Moc hezké.

Jezdíme na kole, běháme, chodíme po horách a právě chceme zkusit i tu zeď, že bysme to do budoucna potom tady chodily.Máme to blízko.”

“Líbí se mi tady hodně, vyzkoušela jse, si volejbal plážový, tenis i nohejbal, badmington a pinec. nejvíc se mi líbil volejbal.”

“Je to supr, já nejradši hraju sqash a fotbal, ale je to super tady všechno. Bedbajs si určitě zajdem.”

Uvnitř sportovního areálu si lidé kromě stolního tenisu mohli vyzkoušet mimo jiné squash, badgmington, nebo solnou jeskyni, Celý areál bude v provozu denně od ráno až do večera. 

Přes týden bude od 8 ráno do 11, pak bude polední přestávka a zase od 14 do 21 a o víkendu, pokud bude zájem, tak ten provoz bude celodenní od 8 do 21. Pokud nebude zájem o dopolední provoz, tak necháme od 14 do 21,” uvádí Miroslav Cibulec, jednatel CDU Sport

Aktuální informace nejen o otevírací době, ale i o cenách a objednávkovém systému najdete na internetu.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy