Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Boxerům z Ostravy se vydařilo mistrovství republiky

  • Ostrava,

Teď potěšíme milovníky sportu a tvrdých chlapů i když box dnes dělají také ženy. Ostrava se stala hostitelem mistrovství republiky a domácí rohovníci se opravdu předvedli v tom nejlepším světle, když posbírali hned 5 titulů.

Ostrava se stala hostitelem 25. ročníku mistrovství republiky v boxu mužů a žen. Ring byl pro tuto příležitost vybudován v Přívoze v hale Sareza, kterou při slavnostním finálovém galavečeru navštívilo asi 900 diváků.

Svatopluk Žáček, prezident České boxerské asociace: “Mistrovství proběhlo ve výborné atmosféře. Startovalo tady 53 mužů a 21 žen. Moc se mi to líbilo.”

Domácí borci se divákům odvděčili, když získali 4 tituly v mužích a jeden mezi ženami. Krásný zápas předvedl Jan Mužik z domácího Boxingu, který uštědřil Lukáši Fajkovi z Rakovníka první porážku z 13. zápasů.

Jan Mužik, mistr ČR do 81 kg, Boxing Ostrava: “Je to přesně 10 let, co jsem začal a bylo to tady v Ostravě. Říkal jsem si, to by se mi líbilo, to bych chtěl a po 10ti letech první titul. Je to krásný pocit.”

Turnaj ozdobila také domácí sourozenecká dvojice Nella a Daniel Freiherovi, kteří zvítězili ve svých kategoriích. Závěrečný účet uzavřeli borci Dekýš a Prázdný z Boxingu Poruba a Sokola Poruba.

Dalibor Fröhlich, pořadatel: “Jsem rád, že se nám olympijský box podařilo zase trochu posunout a Boxing Ostrava byl u toho.”

Ostravští fandové tak mohou být velmi spokojeni, vždyť doma zůstalo hned 5 mistrovských titulů.
TEMPLFEST: Beseda s Pavlem Hoškem

Zítra
Ostrava-Poruba, Dům knihy KNIHCENTRUM, Ostrava

Svatováclavský hudební festival - Cembalový recitál

Zítra
Ostrava-Poruba, Kostel sv. Václava, Ostrava

SHF: Zuzana Růžičková: Hudba znamená život / beseda

Zítra
Ostrava-Poruba, Minikino Kavárna, Ostrava

JTI mont s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

David & son s.r.o., Ostrava
Ostrava
od 22 000 do 24 000 Kč/měsíc

Detail

ČIFO - Český institut finanční odpovědnosti a.s., Ostrava a Frýdek-Místek
Ostrava
od 106 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků