Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Muž v hokejovém dresu zaplatil v Ostravě kradenou platební kartou

  • Ostrava,

Ostravští policisté pátrají po muži, který v obchodě zaplatil kradenou platební kartou. Na sobě měl v té době hokejový dres Dallas Stars s číslem 56, který svého času patřil bývalému ruskému obránci Sergeji Zubovi. Útrata na platební kartě byla 12 korun.

Neoprávněně si přisvojil cizí platební kartu a v obchodě s ní provedl platební transakci. Sice jen ve výši 12 korun, ale i tak se dopustil trestného činu. Policisté teď zveřejnili fotografie z bezpečnostní kamery a žádají veřejnost o pomoc při pátrání.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "K popisu osoby uvádíme, že se jedná o muže staršího věku, šedými vlasy, střední postavy, vysoký okolo 170 cm, oblečeného do dresu zelené barvy s nápisem DALLAS STARS s číslem 56 na zádech, černé kalhoty, zelenou baseballovou čepicí a černé boty. Na obličeji měl černý respirátor."

Hokejový dres patří bývalému ruskému obránci Sergeji Zubovi, který hrál svého času v NHL za klub Dallas Stars. 

Eva Michalíková, mluvčí PČR Ostrava: "Žádáme veřejnost, která by mohla k totožnosti uvedeného muže poskytnout jakékoliv informace, aby se obrátila na linku 158, případně na nejbližší policejní služebnu. Za informace, které povedou k objasnění skutku, děkujeme."

Policisté z Ostravy-Vítkovic případ prověřují jako přečin neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy