Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hasiči vyprošťovali v Ostravě Peugeot z kolejiště tramvají

  • Ostrava,

Řidič Peugeotu 607 vyjel ve čtvrtek odpoledne z doposud neznámých příčin v Ostravě ze silnice a skončil málem v kolejišti tramvají. Nehoda se stala na frekventované spojce mezi Porubou a centrem města v Ostravě-Nové Vsi. Auto museli vyprostit hasiči za pomoci vyprošťovacího speciálu Tatra Omars. Řidič vyvázl bez zranění.

Peugeot 607 skončil po nehodě v prostoru mezi kolejištěm a silnicí na kusech betonu a dopravní značce. Auto vyjelo ze silnice na ulici 28. října před zúžením ve směru na Porubu. K události vyjeli ve čtvrtek odpoledne hasiči z Ostravy-Zábřehu. 

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Hasiči museli k jeho odklizení a naložení na vozidlo odtahové služby povolat po třetí hodině odpolední (v začínající odpolední dopravní špičce) z jejich zábřežské stanice HZS MSK vyprošťovací speciál Tatra Omars."

Řidič peugeotu havaroval tak „dobře“, že kolem něj mohly ve směru na Porubu opatrně projíždět tramvaje.

Petr Kůdela, mluvčí HZS MSK: "Silnice byla během hasičského zásahu průjezdná jedním pruhem (Pravým). Pouze zhruba na pět minut byla uzavřená zcela – při nakládání havarovaného automobilu z hydraulické ruky Omarse přímo na vozidlo odtahové služby."

Příčinou nehody se zabývají policisté.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy